ساخت سایبان برقی

ساخت سایبان برقی مراحل مختلفی دارد که اول از همه مدل و طرح سایبان برقی را با مشتری به نتیجه میرسند و بعد ساخت آن را شروع می کنند.

ساخت آن مراحل پیچیده و گسترده ای دارد که باید توسط یک تیم حرفه ای و باتجربه  که در این زمینه تجربه ی کافی کسب کرده اند ساخته شود.

انتخاب اسکلت مناسب هم جزو این مراحل ساخت به حساب می آید که با توجه به شرایط جوی و آب و هوایی آن محیط مورد بررسی قرار گیرد و اسکلت مناسب انتخاب شود اسکلت ها دو نوع پر فروش دارند که یک اسکلت فلزی ، اسکلت آلمینیومی است.

بنابراین برای ساخت سایبان برقی باید نوع پارچه با توجه به شرایط محیطی آن محدوده انتخاب شود و شکل ظاهری آن را با ظاهر و سلیقه ی مشتری باید تطبیق داده شود و بعد از آن باید نوع موتوری که استفاده می شود را باید بررسی کنند.

بعد از بررسی های انجام شده شروع به ساخت می کنند ، باید با دقت و تنظیمات مختص به خودش انجام گیرد که این کار با نیروی کار بلد قابل انجام است اگر تنظیم باز شو دقیق نباشد باعث خطرات زیادی خواهد شد.

ویدیویی که ذکر شده است را با دقت مشاهده کنید ومراحل آن را ببینید که نیروی کاربلد و با تجربه ی سایبان متین با دقت و تنظیمات دقیق ساخت سایبان برقی را انجام میدهد.

شما را به دیدن ویدیوی روبروی دعوت میکنم : 

سفارش سایبان برقی
مراحل ساخت سایبان برقی

پروژه های سایبان برقی

اجرای بیش از 1000 پروژه طراحی و نصب انواع سایبان