سایبان برقی تبلیغاتی

راهی مناسب و ارزان برای تبلیغات

سایبان برقی تبلیغاتی راهی بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای تبلیغات مغازه است که می توانید برند و مغازه ی خود را در معرض دید همگان قرار دهید.

همچنین شما با چاپ تبلیغات بر روی سایبان برقی بسیار راحت می توانید حافظه ی تصویری رهگذران را تحت تاثیر قرار دهید و برندتان در ذهنشان ثبت شود ، همانطور که میدانید حافظه ی تصویری همه ی ما بسیار قوی است با دیدن می توانیم به راحتی آن مغازه را به خاطر بسپاریم.

بنابراین با این روش بسیار ساده کسب و کار شما بهتر دیده می شود و باعث می شود مغازه ی شما به بهترین شکلِ ممکن در معرض دید قرار بگیرد و بتوانید از انجام این کار نتیجه ی مطلوبی هم بگیرید.

تمامی عکس ها و طراحی های سایبان تبلیغاتی مغازه همانند فلکسی و بنرهای تبلیغاتی با کامپیوتر طراحی و با دستگاه های دیجیتال شش رنگ ژاپنی با بهترین و با ثبات ترین رنگ ها چاپ و روی سایبان مغازه تبلیغاتی نصب می گردد.جنس پارچه پی وی سی سایبان بگونه ایست که پس از چند سال استفاده با یکبار شستشو کاملا تمیز و شفاف می شود

مزایای استفاده از سایبان برقی تبلیغاتی
Image module

با نصب سایبان برقی برای تبلیغات با یک تیر دو نشان بزنید!

سایبان برقی را وقتی به عنوان تبلیغاتی ارزان و موثر در نظر دارید که استفاده کنید می تواند موثرترین و بهترین روشی باشد که شما انتخاب کرده اید. اگر شما هم جزء کسانی هستید که کارتان را تازه شروع کرده اید و نمی خواهید هزینه ی بسیار زیادی برای تبلیغات پرداخت کنید این راه برای شما علاوه بر اینکه مقرون به صرفه خواهد بود در جذب مشتریان بیشتری هم موثر است.

یعنی با یک تیر دو نشان می زنید اول اینکه از هزینه های بسیار بالای تبلیغات دوری می کنید هم انیکه تبلیغات موثری را انجام می دهید که بتوانید میزان مشتریان مغازه تان را بیشتر و بیشتر کنید.

بسیاری از افراد هستند برای اینکه مغازه شان را تازه راه انداخته اند برای اینکه در بین مردم جا بیفتند هزینه های بالایی را برای تبلیغات پرداخت می کنند و تنها دلیلش هم مطلع نبودن از سایبان برقی مغازه است که می توانند هر تبلیغی که خواستند را بر روی سایبان به چاپ برسانند.

سفارش دهید !

بعد از نصب

قبل از نصب

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سایبان برقی تبلیغاتی
Image module

تبلیغات محیطی با چاپ تبلیغات بر روی سایبان برقی

همانطور که میدانید انجام تبلیغات محیطی برای جلب اعتماد مشتریان و جذب آن ها صورت می گیرد که بعضی از بازاریاب ها را می بینید که نزدیک فروشگاه های بزرگ زیر سایبان ایستاده اند و محصولاتشان را تبلیغ می کنند اگر آن محصول جذاب باشد شما به راحتی اسم آن ها را به خاطر می سپارید تا محصولاتش را خریداری کنید.

این امر باعث می شود مشتریان راحت به شما اعتماد کنند که همین موضوع یک مزیت برای فروشگاه شما محسوب می شود و شما می توانید روز به روز مشتریان بیشتری را جذب کنید.

تبلیغات محیطی مثل چاپ تبلیغات بر روی سایبان برقی باعث می شود تا شما بتوانید آشنایی افراد را نسبت به برندتان افزایش دهید و آنها به راحتی بتوانند خریدشان را از مغازه ی شما انجام دهند.

حتی خودتان هم وقتی پوستر های تبلیغات را در حین رانندگی در بزرگراه ها و جاده ها میبنید نظرتان جلب می شوند و برند آن را به خاطر می سپارید تا بتوانید بعداً از محصولاتش خرید کنید.

اکثراً بیشتر مغازه ها برای اینکه تبلیغات خود را بر روی مغازه شان یا بر روی بیلبورد ها نصب کنند باید هزینه های زیادی برای مالیات و شهرداری پرداخت کنند اما با چاپ تبلیغات بر روی سایبان برقی مغازه شما را مجاب به پرداخت هزینه های بالای مالیات و شهرداری نمی کند شما کافیست فقط هزینه ی چاپ تبلیغاتتان را به اضافه ی هزینه ی نصب سایبان برقی پرداخت کنید.

سفارش دهید !