انواع سایبان برقی

انواع سایبان برقیمغازهپارکینگاتوماتیک
Image module

سایبان برقی پاسیو

حفاظت از پاسیو با سایبان برقی پاسیو 😉

سایبان برقی پاسیو نقش زیادی در خنکی هوای منزل دارد. در تابستان سایبان برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب و ایجاد فضای خنک تر به اندازه 20 درجه سانتی گراد موثر است.

پنجره های بدون سایبان معمولا دمای بالایی را تجربه میکنند و تحمل این دما امکان پذیر نخواهد بود. نصب سایبان تحمل گرما را آسان تر میکند.

سایبان برقی پاسیو هم اکنون محبوبیت زیادی در میان مالکان منازل دارند. با نصب آن در مصرف انرژی به میزان زیادی صرفه جویی میشود. سایبان های برقی برای انواع ساختمان های که پاسیو دارند قابل نصب است.

آیا پاسیو شما بزرگ یا کوچک، باریک و یا وسیع است؟ می تواند یک سایبان که کاملا مناسب باشد برای پاسیو شما طراحی شود. نوعی از سایبان برقی پاسیو از یک طرف به دیوار وصل می شود و می توانید از طریق میل لنگ یا موتور برقی آنرا کنترل کنید.
با نصب این سایبان میتوانید از فضای خود بهترین استفاده را داشته باشید و از نگاه های مزاحم و کنترل روشنایی اتاق لذت ببرید .
این سایبان کاملا اتوماتیک بوده، بنابراین تنها زمانی که به آن نیاز دارید، می توانید از سایه آن استفاده کنید. وجود موتور برقی برای سایبان امکان کنترل آنرا راحت کرده و از این جهت این محصول نسبت به انواع قدیمی سایبان ها پرطرفدار تر است.

تماس با ما

چرا به نصب سایبان برقی پاسیو نیاز داریم ؟

 

سایبان برقی پاسیو معمولا با قابلیت جمع شوندگی فضای پاسیو، حیاط یا باغ شما را از هوای بیرون و فضای آزاد جدا میکنند. پس میتوانید از هوای آزاد لذت ببرید، بدون اینکه حریم شخصی شما به هم بخورد. سایبان های پاسیو برای کمک به کنترل نور آفتاب بسیار مناسب هستند و بهترین محافظ شما در برابر آفتاب و نور و باران خواهند بود. ما در فصول مختلف آب و هوای متنوعی را تجربه میکنیم.

پس نصب سایبان میتواند شما را از تغییرات جوی در امان نگه دارد و امکان لذت بردن از هوای آزاد را بیشتر از قبل برای شما فراهم کند. ما در زمینه تولید انواع سایبان ها از جمله سایبان برقی برای پاسیو مهارت داریم و به طور مداوم در حال به روز رسانی امکانات و تجهیزات برای تولید محصولات بهتر هستیم.

ما با به کار گیری تکنولوژی و فناوری روز در سایبان ها محصولاتی بادوام و متناسب با شرایط آب و هوای محل سکونت شما تولید میکنیم و از بهترین مواد و لوازم جانبی برای تولید بهره میبریم. همه این محصولات از استیل ضد زنگ ساخته میشوند و از قطعات باکیفیت برخوردار می باشند. همچنین از بهترین و جدیدترین پارچه ها برای سایبان استفاده میکنیم.

گالری سایبان برقی پاسیو

(تمام عکسهای ذکر شده توسط سایبان برقی متین گرفته شده است)
مزایای نصب سایبان برقی پاسیو

امکانات سایبان برقی پاسیو

👈 سایبان برقی پاسیو برای منزل به شما اجازه میدهد تا از پرده و کرکره برای پنجره های روبه حیاط یا پاسیو و باغ بی نیاز شوید.

👈 این محصولات در بیش از صدرنگ و طرح برای پارچه، در سبک های دلخواه شما و پارچه های مرغوب قابل تولید هستند. تمام پارچه ها با کیفیت هستند و شما از هر جنسی میتوانید طرح دلخواه خودتان را بیابید.

👈 محصولات ما در برابر رنگ پریدگی و محو شدن در اثر نور آفتاب ضمانت میشود و همچنین کاملا ضد نم و پوسیدگی می باشند. شما میتوانید برای کنترل آسان تر نور در روزهایی از سال برای باغچه و پاسیو خود با خیال راحت این محصول را سفارش دهید.

👈 تمام پروفیل هایی که برای ساخت این محصول به کار رفته با استاندارد های جهانی مطابقت دارد و آزمایش شده اند تا در برابر باد با سرعت زیاد مقاومت لازم را داشته باشند.

👈 پروفیل ها همچنین ضد زنگ هستند و با پودر پلی استر پوشانده شده اند تا بتوانید سالها از آن در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کنید.

پروژه های سایبان برقی پاسیو

اجرای بیش از 1000 پروژه طراحی و نصب انواع سایبان