سایبان برقی پاسیو

حفاظت از پاسیو با سایبان برقی پاسیو 😉

سایبان پاسیو نقش زیادی در خنکی هوای منزل دارد. در تابستان سایبان پاسیو برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب و ایجاد فضای خنک تر به اندازه 20 درجه سانتی گراد می باشد. وقتی منزلی سایبان برقی پاسیو نداشته باشد دمای آن بالا بوده و تحمل این دما امکان پذیر نخواهد بود و باید برای آن اقدام به ساخت سایبان پاسیو کرد.

سایبان برقی پاسیو ها هم اکنون محبوبیت زیادی در میان مالکان منازل دارند. با نصب سایبان پاسیو در مصرف انرژی به اندازه زیادی صرفه جویی میشود. سایبان پاسیو برای انواع ساختمان های که پاسیو دارند قابل نصب است.

آیا پاسیو شما بزرگ یا کوچک، باریک و یا وسیع است؟ می تواند یک سایبان که کاملا مناسب باشد برای پاسیو شما طراحی شود. نوعی از سایبان های پاسیو به یک دیوار وصل می شود و می تواند از طریق میل لنگ یا موتور گسترش یابد.
با نصب سایبان برقی پاسیو اقدامی انجام می دهید که از فضای خود بهترین استفاده را داشته باشید و از اشکالات مزاحم و کنترل روشنایی اتاق لذت ببرید .
این سایبان کاملا اتوماتیک بوده، بنابراین زمانی که به آن نیاز دارید، می توانید از سایه آن استفاده کنید.

شرکت سایبان متین با انجام پروژه های سخت و سابقه طولانی که در زمینه ساخت انواع سایبان ها به خصوص سایبان پاسیو داشته، به این شهرت بالا رسیده است. تولید سایبان برقی پاسیو از مواد اولیه مرغوب، فروش سایبان پاسیو با قیمت عالی و نصب با سرعت اجرایی بالا از جمله اصول شرکت متین بوده و تا به امروز با رعایت آنها به موفقیت بالای رسیده است.

گالری سایبان برقی پاسیو

(تمام عکسهای ذکر شده توسط سایبان برقی متین گرفته شده است)
مزایای نصب سایبان برقی پاسیو

پروژه های سایبان برقی پاسیو

اجرای بیش از 1000 پروژه طراحی و نصب انواع سایبان