سایبان برقی های پر کاربرد

سایبان برقی مغازه
60%
سایبان برقی بالکن
69%
سایبان برقی پارکینگ
89%

سایبان برقی

سایبان برقی ایجاد فضایی امن بر فراز لحظات ناب شما 😊

سایبان برقی همان طور که از اسمش پیداست دارای یک موتور برقی است که میتوانید با کمک یک ریموت آن را باز یا بسته کنید و طبق شرایط از آن ها استفاده کنید. سایبان برقی می تواند لذت صرف یک صبحانه با عزیزانمان در فضای باز و گریز از اشعه زیان بار خورشید و یا ضیافت یک شام در زیر نور لامپ های فلورسنت در شب را فراهم آورند.

تماس با ما
Image
Image
marker

راجع به مراحل ساخت و نصب سایبان برقی چه میدانید؟

اگر چیزی راجع به مراحل ساخت و نصب سایبان برقی نمیدانید ویدیوی زیر را مشاهده کنید ، اول از همه اسکلت ( که مطابق با سلیقه ی مشتری انتخاب شده است )  را می آورند ، در مرحله ی بعد پارچه ی سایبان را روی اسکلت قرار میدهند ، در آخر هم موتور سایبان برقی جایگذاری و چند بار امتحان می شود که از نظر فنی و باز شو مشکلی نداشته باشد.

در مرحله ی نصب به محل مورد نظر مراجعه میکنند ، کارکنان ماهر سایبان متین سایبان برقی را به صورت حرفه ای به اجرا در می آورند ، چندین بار دوباره امتحان می شود تا از نظر سالم بودن و کارایی آن مطمئن شوند.

سایبان متین با بیش از چندین سال سابقه ی کاری که دارند مراحل ساخت و نصب سایبان برقی را به صورت حرفه ای انجام می دهند و امتحان کردن کارآیی آن این اطمینان را به مشتری میدهد که سایبان برقی از همه نظر سالم است هیچ مشکلی ندارد.

مزایای نصب سایبان برقی
Image module

هرچی که میخوای روی پارچه ی سایبان برقی چاپ کن !

مگه امکان داره که هر چی میخایم روی پارچه ی سایبان برقی چاپ کنیم ؟ بله ، شما هرچیزی که میخواید را میتوانید روی پارچه ی سایبان به چاپ برسانید ممکن است یک بیت از شعر مورد علاقه اتون باشد یا یک شعار تبلیغاتی که برای مغازه ها خیلی تاثیر گذاره ، یک عکسی که دوست دارین مثل عکس ماشین ، گل یا هر چیزی دیگری که میخواین را میتونین به چاپ برسونید.

سایه ایران هر شعار و یا عکسی که بخواین را به راحتی روی سایبان برقی شما به چاپ میرساند ،  یک سایبان برقی با ظاهری منحصر به فرد و مورد علاقه ی خودتون داشته باشید که با هر بار دیدن آن لذت ببرید نه اینکه از انتخابتان پشیمون بشید.

پروژه های سایبان برقی

اجرای بیش از 1000 پروژه طراحی و نصب انواع سایبان